O spoločnosti

Spoločnosť Well Done Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2010 ako dcérska spoločnosť Well Done St. Moritz KFT., je spoločnosť s bohatou a dlhodobou skúsenosťou vo výrobe  pracích prostriedkov a čistiacich prostriedkov pre čistotu domácnosti a jej údržbu. Výroba bola založená na základe celosvetových  skúsenostiach Well Donu v roku 1996 v Maďarskom meste Komárom.


Spoločnosť Well Done Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2010 ako distribútor výrobkov značky Well Done na Slovenskom trhu. Spoločnosť sa rýchlo zaradila medzi významných obchodných partnerov hlavne v oblasti voľného trhu drogérie a potravín, vďaka dobrým výrobkom za dobrú cenu.

Myšlienka pri založení spoločnosti  Well Done bola vyrábať a predávať len skutočné dobré výrobky, ktoré majú právo existencie na regáloch našich zákazníkov, spoločnosť nikdy nebude vyrábať ,také výrobky ktoré nebudú schopné splniť túto požiadavku.

Milióny verných  zákazníkov vedia, že všetky výrobky spoločnosti Well Done sú vysoko kvalitné, značka Well Donu slúži ako garancia spoľahlivosti a dlhodobej skúsenosti spoločnosti, ktorá vyrába výrobky vysokej kvality v širokom spektre pre zákazníkov v mnohých miestach sveta. 

Okrem toho, spoločnosť striktne stanovuje svoje ceny produktov tak, aby boli každému zákazníkovi  na dosah a tak verejnosť vie, že naše výrobky sú kvalitatívne veľmi dobré za rozumnú cenu, tým sú  konkurencieschopné.

Medzi produkty patria:

Well Done Odmasťovač za studena , ktorí je asi najlepším čističom na sporáky na svete.
Kuchynské čistiace prostriedky ,prostriedky ktoré kombinujú čistenie a bielenie s dezinfekciou.
Čistiace prostriedky na vaňu a umývadlo, podlahové čistiace prostriedky všetkého druhu na parkety, linoleum, keramickú dlažba, kameň, priemyselné podlahy, a ďalšie.

Čistiace prostriedky na Umývanie riadu, obsahujú antibakteriálne prvky, sú určené pre reštaurácie a hotely.
Čistiace prostriedky na okná, dvere a čistiace prostriedky na pece a keramické plochy,  ktoré obsahujú špeciálnu penu, ktorá priľne k povrchu čistenej plochy a sama o sebe vykonáva dezinfekciu a bielenie čistenej plochy, takmer bez pomoci zo strany užívateľa. 
Širokú škálu aviváží.

Od roku 2011 spoločnosť vyrába osviežovače vzduchu značky Sense a ženské a mužské deodoranty značky Rewell. Začiatkom roku 2013 spoločnosť rozšírila svoju spoločnosť o výrobu kozmetických výrobkov značky Rewell.

Spoločnosť má tiež oddelenie, ktoré vyrába čistiace prostriedky pre inštitúcie, hotely reštaurácie, cateringové služby atď. Tieto výrobky pre túto oblasť sa nachádzajú na stránke spoločnosti  pod nadpisom 'priemyselné výrobky' a 'Výrobky pre HORECU'.

Výrobky spoločnosti sa na Slovenskom trhu momentálne predávajú u v medzinárodných sieťach Kaufland, Carrefour v súkromnej drogistickej sieti  Tevos v niekoľkých spotrebných družstvách siete COOP-u, maloobchodných sieťach  Fresh, Bala a v súkromných drogistických veľkoobchodoch. Kvôli dobrej povesti a vysokej kvalite výrobkov Well Done sa distribúcia  výrobkov rýchlo rozšírila do viacerých krajín: Slovensko, Rumunsko, Slovinsko, Rakúsko, Ukrajina, Čína, USA.


Spoločnosť verí, že dobrý čistiaci prípravok je dobrý vtedy, ak sa  čistiaca  práca vykonáva bez ručného šúchania. To je dôvod, prečo si myslíme že výrobky Well Done  sú dobré, obľúbené a upratovacie práce s nimi sú bez námahy užívateľa.

Týmto Vás pozývame na vyskúšanie našich výrobkov.

SPRÁVY

2019.06.19.

Nový katalóg

Pozrite si nový katalóg! Kliknutím na obrázok si môžete katalóg stiahnuť vo formáte PDF.

Ďalej

2019.05.03.

Wellsoft aviváže 1l

WELLSOFT AVIVÁŽNY PROSTRIEDOK!!

Ďalej

2019.05.03.

Vlhčený toaletný papier

Ďalej

2019.05.03.

Osviežovač vzduchu premium 250 ml

Pozrite si v novom katalógu naše nové osviežovače vzduch, ktoré Vám ponúkame v 6 vôňach!

Ďalej

2019.05.03.

Silicon protector

Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje prach, mastnotu a nečistoty. Je vhodný na ošetrenie a čistenie okien, zrkadla, nábytku, pneumatík a karosérie auta!

Ďalej


Staršie správy