Pro více informací o výrobcích klikněte na obrázek.

Popis výrobku: Odmašťovač s vysokou účinností, rychle působí při čištění sporáků, trub, grilů, fritéz, konvektomatů a silně znečištěného nerezového nádobí.

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
Odmašťovač za studena 5L
5L
Popis výrobku: Pěnový čisticí prostředek určený na všechny druhy sanitární techniky: vany, obklady, dlažby, umyvadla, WC. Čistící pěna odstraňuje plíseň, vodní kámen a zářivě čistí a okamžitě účinkuje

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
Dezinfekční čistící pěna 5L
5L
Popis výrobku: Prostředek na nádobí vytváří dostatečné množství pěny, se silným odmašťovacím účinkem, vyznačující se neutrální hodnotou pH a šetrný k pokožce rukou. Odstraní mastnotu, vodní kámen a dává čištěnému povrch vysoký lesk i bez dalšího leštění.

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
Prostředek na nádobí 5L
5L
Popis výrobku:

Jednotka:

Soubory ke stažení:
Antibakteriální přípravek na nádobí 5L
Popis výrobku: Svěže vonící všestranný koncentrovaný čisticí prostředek. Díky svému složení je ideální pro čistění podlah, nábytku, oken a dalších povrchů v domácnosti

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
Multi cleaner 5L
5L
Popis výrobku: Vnikající koncentrovaný čistič se svěží vůní účinně odstraňuje vodní kámen, čištěnému povrchu dodává jas a lesk s okamžitým účinkem.

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
WC čistič 5L
5L
Popis výrobku: Speciální čisticí prostředek pro ruční a strojní čištění koberců. Mimořádně vhodný k čištění koberců, čalounění a koberců z vlny a umělých vláken. Účinně odstraňuje zašlou špínu a nezanechává stopy.

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
Koncentrát na čištění koberců 5L
5L
Popis výrobku: Tekutý čisticí prostředek lehce odstraňuje skvrny a nečistoty, současně ošetřuje a čistí plochy, snižuje antistatický náboj a ošetřovaným povrchům dodává lesk. Nezanechává žádné šmouhy, výsledkem je zářivě vysoký lesk a svěží vůně.

Jednotka: 5L

Soubory ke stažení:
Elegant čistič podlah 5L
5L

ZPRÁVY

Nový!!!Tablety do myčky nádobí

odstraňují staré usazené nečistoty z nádobí, zajistí tak dokonalý lesk a čistotu. Používáním bude vaše nádobí a sklenice čisté, zářivé a lesklé. Tablety umyjí nádobí i bez předchozího namáčení.

Tovább

201.01.15

Silicon protector

Vytváří ochrannou vrstvu, která odpuzuje prach, mastnotu a nečistoty. Je vhodný na ošetření a čištění oken, zrcadel, nábytku, pneumatik a karoserie auta.

Tovább

2014.01.10

Univerzální octový čistící prostředek

Octový čistící prostředek se dá účinně použít v celém bytě. Odstraňuje vodní kámen, vodní kapky, usazeniny mýdla a nepříjemné zápachy!!

Tovább

2014.01.23.

Nový katalog

Nový katalog můžete stáhnout kliknutím na obrázek ve formátu PDF.

Tovább

2013.03.01

Rewell sprchový gel pro ženy a pro muže

Rewell sprchový tělový šampon osvěží a ošetřuje pleť a příjemnou vůni po sprchování je dlouho cítit!

Tovább


Starší zprávy